HORNOBŘÍZSKÝ PUCHÝŘ

Turistický pochod

Pochod Hornobřízský puchýř 2019


Pionýrská skupina Horní Bříza

ve spolupráci s KČT TJ TATRAN TŘEMOŠNÁ


bude pořádat ve dnech

8. - 10.3.2019


31. ročník turistického pochodu


HORNOBŘÍZSKÝ PUCHÝŘ

Memoriál Jardy Nováka

Pochod se stal memoriálem našeho kolegy a kamaráda Jardy Nováka - vzpomínka

Krátce po skončené letošního ročníku si zde dovolím krátce poděkovat všem účastníkům pochodu za jejich přízeň a účast. Tento ročník byl pro nás historicky "největší". Počasí přálo a já doufám, že jste byli spokojení jak s připravenými trasami, tak s organizací pochodu.
Současně zde ale musím poděkovat i všem organizátorům, kteří se zodpovědně zhostili svých úkolů a dělali vše pro co nejlepší průběh víkendu, ať už byli venku v terénu, na startu ve škole nebo za výdejními okénky kuchyně. Dík patří i těm, kteří nás podporují a spolupracují s námi, především městu Horní Bříza a Masarykovo základní škole, kde je hlavní zázemí pochodu.
Všem na závěr, sám za sebe, děkuji za svěřenou důvěru v přípravě a organizaci pochodu. Jiří Calta

Srdečně zveme všechny kamarády, turisty, přátele přírody, ale i ty, co se chtějí jen tak projít a udělat trochu zdravého pohybu. Připravujeme pro vás 30. ročník turistického pochodu Hornobřízský puchýř konaný v městečku Horní Bříza. Trasy pochodu jsou vedeny okolím Horní Břízy; oblastí situovanou 15 km severně od Plzně, lokalitou Plzeňského kraje zaměřenou na keramický průmysl a těžbu kaolinu.

Pochod také následně naleznete v celorepublikovém kalendáři turistických akcí na rok 2018.


Plzeňský kraj, Horní Bříza u Plzně